Zájezdy

Zájezdy na Manchester City

Zápasový program

Uvažujete o výpravě za nejlepším fotbalem na světě? Nejlepší hráči, nejlepší stadiony, nejlepší fanoušci – to všechno nabízí anglická Premier League. Můžete vidět své oblíbené hráče naživo, přímo na Etihad Stadium.

Na zápasy Manchesteru City se lze vydat víceméně dvěma způsoby – koupit si lístek a jet na vlastní pěst, či využít nabídku některé ze specializovaných cestovních kanceláří. Výlet na vlastní pěst bývá většinou levnější, ale předpokládá dobrou znalost angličtiny, musíte zkoordinovat cestu se zápasem a případně i ubytováním na noc. Pokud jste v Manchesteru ještě nebyli, je vhodnější koupit si celý “balíček” přes internet, a nechat vše na firmě, která má se zájezdy na zápasy již zkušenosti. Cestovky většinou nabízí i různý kulturní program a prohlídky památek, před, či po zápase.
Roberto Mancini s fanoušky

Vidět naživo souboje s Chelsea, Liverpoolem nebo Arsenalem? Nebo rovnou Manchesterské derby s United? Raději Premier League a boj o body do tabulky, nebo vyřazovací zápas v Evropských soutěžích, či anglických pohárech? Vidět pár metrů od sebe hráče jako Sergio Agüero, Yaya Touré, David Silva, Edin Džeko či Joe Hart? Splňte si svůj sen a kupte si zájezd na zápas Manchesteru City!
Fanoušci před City of Manchester Stadium

Fanoušci při Manchesterském derby
Fanoušci Manchesteru City
Zápas Manchesteru City