FA Cup 2010/11

FA Cup

FA Cup

FA Cup 2010/2011

Prestižnější z obou pohárů hraných v Anglii začíná pro týmy z nejvyšší anglické soutěže třetím kolem, ve kterém pocestuje Manchester City do Leicesteru, k utkání s místním Leicester City.

3. kolo
Leicester City : Manchester City – 2:2

3. kolo – odveta
Manchester City : Leicester City – 4:2

Naším dalším soupeřem bude tým Notts County, který překvapivě ve třetím kole zdolal Sunderland. Zápase se odehraje 30. ledna 2011, od 15:00 SEČ.

4. kolo
Notts County : Manchester City – 1:1

4. kolo – odveta
Manchester City : Notts County – 5:0

Odveta na City of Manchester Stadium Citizens vyšla, Notts County zdolali 5:0 a postupují do dalšího kola. V něm nás čeká Birminghamská Aston Villa.

5. kolo (osmifinále)
Manchester City : Aston Villa – 3:0

Po hladké výhře nad Aston Villou, kdy Citizens otevřeli skóre již v páté minutě jsme se posunuli do čtvrtfinále soutěže. V FA Cupu tedy zbývá posledních 8 týmů, 7 z Premier League. Jediným zástupcem z Championship je právě náš příští soupeř – Reading.

6. kolo (čtvrtfinále)

Manchester City : Reading – 1:0

Zápas rozhodl jediným gólem Micah Richards, a Citizens se tak dostali do semifinále poháru – po více než třiceti letech! V semifinále navíc narazí na soupeře z největších, protože uvidíme třetí Manchesterské derby v sezóně. United se s Citizens střetnou na národním stadionu ve Wembley a oba týmy jsou odhodlány udělat pro postup do finále vše. Pokud se City podaří postoupit, utkají se ve finále s lepším z dvojice Bolton – Stoke City.

7. kolo (semifinále)

Manchester City : Manchester United

Leave a Reply