Ligový Pohár - Carling Cup

Carling Cup 2011/2012

Semifinále

Liverpool 2 – 2 Manchester City
Po vypjatém zápase, který na Etihad Stadium skončil 2:2 se nakonec z postupu do finále radoval Liverpool. Report z utkání najdete zde

Manchester City 0 – 1 Liverpool
V prvním semifinále podlehli svěřenci Roberta Manciniho Liverpoolu 0:1 po proměněné penaltě Gerrarda. Report z utkání zde

5. kolo (Čtvrtfinále)

Arsenal 0 – 1 Manchester City
Citizens na Emirates Stadium zvítězili gólem střídajícího Agüera nejtěsnějším možným rozdílem 0:1. Ve vyrovnaném zápase se dlouho zdálo, že vítězem bude Arsenal, nicméně Citizens z brejku dokázali skórovat. Report z utkání najdete Zde.

V semifinále narazí Citizens na Liverpool, se kterým sehrají dva zápasy. Druhou dvojicí je Cardiff City – Crystal Palace. První zápas 11.1.2012 hraje doma Manchester City, odveta bude v Liverpoolu 25.1.2012.

4. kolo

Wolverhampton Wanderers 2 – 5 Manchester City

Ve čtvrtém kole ligového poháru narazili svěřenci Roberta Manciniho na tým Micka McCarthyho – Wolves. Zápas se hrál právě na stadionu Wolverhamptonu, avšak domácí prostředí Wanderers příliš nepomohlo. Poté co se dostali do vedení 1:0 se na ně před koncem poločasu snesla smršť tří gólů během tří minut a Citizens šli do kabin s pohodlným vedením. Zápas nakonec skončil 2:5 a Manchester City tak postoupil mezi posledních 8 týmů. Report z utkání najdete Zde

3. kolo

Manchester City 2 – 0 Birmingham City

V prvním zápase Carling Cupu Citizens porazili Birmingham City 2:0 a postupují mezi nejlepších šestnáct týmů. Report ze zápasu najdete Zde.

Minulé ročníky: Carling Cup 2010/11