Letní příprava Citizens

Manuel Pellegrini a Vincent Kompany na tiskové konferenci

Manchester City je právě v Jihoafrické republice, kde odehraje dva zápase v rámci Nelson Mandela Football Invitational.

První zápas je již odehrán a skončil porážkou City 2:0 proti Supersport United. Druhý zápas se odehraje dnes a soupeřem bude AmaZulu FC.

Manažer Pellegrini zvolil pro první zápas vždy jednu jedenáctku na každý poločas. V prvním poločase se na hřišti objevili: Hart, Richards, Kompany, Garcia, Kolarov, Barry, Fernandinho, Razak, Suarez, Nasri a Džeko. Ve druhém pak nastoupili: Pantilimon, Facey, Lescott, Boyata, Nastasic, Rodwell, Huws, Sinclair, Milner, Yaya Toure (Cole 83) a Nimely.

V zápase se tedy dostalo na novou posilu Fernandinha, naopak druhá letní posila Jesús Navas do hry nezasáhl. Oba góly domácích padly až ve druhém poločase, konkrétně v 56. a 82. minutě.

Dnes večer se Citizens střetnou s AmaZulu FC a budou chtít napravit negativní výsledek z prvního zápasu.