Plánují Citizens příchod Negreda?

Manchester City byl v posledních dnech spojen především se zájmem o útočníka Sevilly Álvara Negreda, který by měl nahradit Carlose Téveze.

Z dalších přestupových novinek zmiňme to, že Isco oblékat dres Sky Blues nebude, přestoupil totiž do Realu Madrid.

Álvaro Negredo je zkušeným útočníkem, který strávil posledních šest let v nejvyšší španělské lize, nejprve v dresu Almerie (70 startů a 32 gólů) a pak již zmíněné Sevilly (139 startů a 70 gólů), kde odehrál už čtvrtou sezónu. Má také 14 startů za La Furia Roja, během kterých vstřelil 6 branek.

V srpnu oslaví osmadvacáté narozeniny, měří 186 centimetrů a City by údajně měl stát asi 24 miliónů liber. Negredo se tak zřejmě stal prioritním přestupovým cílem, poté co Citizens nebyli ochotni zaplatit přestupovou částku za Edisona Cavaniho. O Negreda se ale údajně zajímá i Atlético Madrid, kde se uvolnilo místo po Radamelu Falcaovi.

Jak již bylo napsáno v úvodu článku, Isco se stal kořistí Carla Ancelottiho a nevyslyšel volání svého bývalého kouče Manuela Pellegriniho. Fanoušci Málagy z tohoto přestupu určitě nadšení nebudou.

Pokud jste to zaspali, Kolo Touré přestoupil jako volný hráč do Liverpoolu, kde si jej manažer Brendan Rodgers vybral jako náhradu za Jamieho Carraghera, který ukončil kariéru.

Leave a Reply