Tévez rozhodl zápas s Aston Villou

Carlos Tévez dává gól Aston Ville

Carlos Tévez se dostává do dobré formy, trefil se ve druhém zápase s Premier League po sobě a zajistil City vítězství 0:1.

Aston Villa se naopak prohrou dostala do sestupového pásma o skóre za Wigan Athletic.

V základní sestavě naskočil i Jack Rodwell, naopak Sergio Agüero neseděl ani na lavičce náhradníků. Rodwell byl však už v průběhu prvního poločasu střídán, nahradil ho Edin Džeko a to se nakonec ukázalo jako zásadní tah. Džeko totiž v nastaveném čase prvního poločasu přihrál na gól Carlosi Tévezovi a do šaten tak šli spokojenější hosté.

Aston Villa sice držela míč stejně jako Citizens, vytvořila si však asi jen polovinu šancí a jen dva pokusy zasáhly prostor mezi třemi tyčemi. Hosté dokázali uhlídat i útočníka Christiana Bentekeho, který zatím nastřílel z hráčů Villans nejvíce branek, Darren Bent opět nebyl ani na lavičce.

Téveze po 75 minutách nahradil Samir Nasri, na konci řádné hrací doby pak ještě symbolicky přišel namísto Silvy Gareth Barry. Citizens jsou tedy v tabulce Premier League stále druzí s 59 body, třetí Tottenham má bodů 54.