Citizens v FA Cupu postupují

Sergio Agüero slaví gól proti Leedsu

Manchester City v nedělním zápase FA Cupu porazil rozdílem třídy Leeds United, ve výhře 4:0 zařídil dva góly Sergio Agüero.

Citizens se v semifinále střetnou s Barnsley.

Citizens se v zápase rychle dostali na koně, když už v páté minutě otevřel skóre Yaya Touré, který už byl k dispozici po svém působení na Africkém Poháru Národů. V 15. minutě už to bylo 2:0, z pokutového kopu zvyšoval Sergio Agüero.

Leeds byl z úvodu zápasu evidentně zaskočený a svěřenci Neila Warnocka pomalu viděli, jak jim šance na postup mizí v dáli. Do poločasu sice stav zůstal nezměněn, ale byli to jednoznačně domácí, kteří měli všechnu iniciativu. Tým Roberta Manciniho byl evidentně dobře “napomenut” po posledním ligové blamáži proti Southamptonu a hráči se snažili o poznání více.

Ve druhém poločase se situace veskrze opakovala, po sedmi minutách zvýšil na 3:0 Carlos Tévez a domácí již mohli dopřát zápasové vytížení např. Jacku Rodwellovi, či Maiconovi. 15 minut před koncem upravil na konečných 4:0 opět Agüero, avšak stoprocentní šanci na hattrick mu Roberto Mancini nedopřál, když jej v 81. minutě nahradil Edinem Džekem.

Los čtvrtfinále FA Cupu:
Oldham / Everton – Wigan Athletic
Manchester City – Barnsley
Man Utd – Middlesboro / Chelsea
Millwall – Blackburn Rovers

Vsadit si na postup Citizens se jeví jako jasná volba, pokud byste chtěli na tiket ještě nějaké další zápasy, zkuste se podívat na tyto tipy na sázení.