Zranění Pabla Zabalety

Pablo Zabaleta odchází ze hřiště v zápase s Fulhamem

Pablo Zabaleta odchází ze hřiště v zápase s Fulhamem

Po svém včerejším prohlášení ohledně svého zranění a pravděpodobného startu o víkendu proti Stoke City, potěšil Pablo Zabaleta jistě spoustu fanoušků Citizens!

Oblíbený Argentinský pravý obránce hájící naše barvy, který letos zažívá opravdu výtečnou sezonu a byl by jistě o víkendu přínosem, se zranil a v 63. minutě střídal.

Společně s Micah Richardsem, který ovšem pořád ještě není v kondici, je Pablo Zabaleta jediným pravým obráncem, kterého má Roberto Mancini momentálně k dospozici.

“Dostal jsem “koňara” do vrchní části nohy, který mě začal hodně bolet, to byl důvod, proč jsem šel ze hřiště” řekl o původu svého zranění sám Zabaleta.

“Dnes to už vypadá lépe, ale ještě je tu malá bolest či nepohodlí při chůzi a běhu. Ale to si to musí sednout a uvolnit se.” prohlásil Pablo ohledně svého zranění v pondělí.

“Na vyšetření se ukázalo, že tam není žádné vážnější poškození svalu. Budu v pohodě pro sobotní zápas, ale bude ještě pár dní trvat než to bude 100% v pořádku.”

“V pondělí ráno jsem už zkoušel kolo a v úterý zkusím už i běhat. Ale jsem si jistý, že na zápas se Stoke budu trenérovi k dispozici.” zakončil Zabaleta.

Zaba by chěl také poděkovat všem fanouškům City, za “standing ovation”, při jeho střídání proti Fulhamu. “Byl to skvělý potlesk, když jsem šel střídat. Proto bych chtěl poděkovat všem našim fanouškům a jsem moc rád, že mě lidé poznávají, moc  oceňuji, co všechno dělájí naši fanoušci pro náš klub.”

Leave a Reply