Aston Villa vyřadila City z poháru

Aleksandar Kolarov v zápase s Aston Villou

Dnešní zápas na Etihad Stadium byl něčím jedinečný. Je to už opravdu dlouho co Citizens na svém stadionu prohráli, dnes se to podařilo Aston Ville.

I když se jednalo pouze o zápas ligového poháru, fanoušci Citizens i samotní hráči musí být z vyřazení zklamaní.

Ve třetím kole Capital One Cupu (dříve Carling Cup) sice není málo celků z Premier League, nicméně je nešťastné hned na nějaký z nich narazit. Citizens se to však stalo a bohužel to dopadlo velkým překvapením.

Zápas sice začal pro City dobře, když Mario Balotelli ve 27. minutě otevřel skóre. Na to však nedokázali domácí nijak navázat a tento stav vydržel až do přestávky. Po čtvrthodině hry ve druhé půli si bohužel vstřelil vlastní gól Gareth Barry a bylo vyrovnáno.

O pět minut později ještě vrátil City vedení Aleksandar Kolarov, který v současné době disponuje dobrou střeleckou formou, ale o dalších šest minut později vyrovnal Gabby Agbonlahor a takto skončila i normální hrací doba.

V prodloužení už bohužel úřadovali pouze hosté, v 96. minutě se prosadila letní posila Villans Charles N’Zogbia a sedm minut před koncem druhého prodloužení pojistil výhru opět Agbonlahor a Aston Villa si tak odvezla vítězství 2:4.