Konec přípravy ve znamení výher

Citizens přicházejí na hřiště ve Wolfsburgu (mcfc.co.uk)

Citizens 5. srpna ukončili svou letní přípravu když odehráli poslední zápas na půdě Limericku.

O den dříve se ještě zastavili v německém Wolfsburgu, aby vyzvali místní “vlky”.

Zápas na německé půdě skončil pro Manchester City vítězstvím 0:2 po gólech Sergia Agüera a Yaya Tourého. Skvělé podmínky zápasu, stejně jako výborný stav hřiště jen podněcovaly kvalitní fotbal a Roberto Mancini, který svým svěřencům naordinoval rozestavení 3-5-2 tedy mohl být na konci zápasu spokojen. Na scéně se objevil i Edin Džeko, který k City přestoupil právě z Wolfsburgu, nahradil Nigela de Jonga.

Sestava City: Hart, Zabaleta, Johnson, Kolarov, Savic, Aguero, K Toure, Tevez, de Jong, Y Toure, Razak

Hned druhý den se celý tým přesunul do Irska na stadion Thomond Park, aby se utkal s týmem Limerick FC. Hned v prvním poločase šli do vedení 0:3, když se dvakrát dokázal prosadit Edin Džeko a jednou rozvlnil síť Dedryk Boyata. V druhém poločase ještě upravil skóre na konečných 0:4 Lucca Scapuzzi. Utkání přihlíženo něco málo přes 20 tisíc diváků.

Hráči slaví gól do sítě Limericku (mcfc.co.uk)

Sestava City: Pantilimon, Boyata, Clichy, Lescott, Nasri (c) (Scapuzzi 32. min), Evans (Wabara 57. min), Suarez, McGivern (Lopes 45. min), Milner (Mancini 73. min), Dzeko (Bunn 70. min), Santa Cruz (Facey 73. min)

Nyní už před začátkem sezóny zbývá pouze sladká povinnost utkat se s Chelsea o FA Community Shield. Jen pro připomenutí, zápase se odehraje tuto neděli, 12. srpna na stadionu Aston Villy, Villa Parku. Výkop je naplánován na 14:30 našeho času.