Mistři poraženi Oldhamem Athletic

Oldham : City - 2:1

Oldham : City - 2:1

V šestém zápase přípravy se Citizens utkali s Oldhamem na jeho hřišti, bohužel se špatným koncem.

Po dobrém výsledku 3:1 s výběrem Malaysia XI tak svěřenci Roberta Manciniho podruhé v přípravě prohráli.

Předem bych se chtěl omluvit za chybějící report z utkání s Malaysia XI, tento zápas prostě a jednoduše unikl mé pozornosti.

Nicméně ve zkratce: Citizens vyhráli konečným výsledkem 3:1, góly dávali Sergio Agüero, Carlos Tévez a Adam Johnson, výběr Malaysie se dočkal čestného gólu až v 87. minutě.

Sestava City v tomto zápase byla: Pantilimon, Zabaleta, Savic, K Toure (Boyata 76. min), Kolarov, Razak (Evans 67. min), Y Toure (c) (Scapuzzi 58. min), Suarez, Aguero (Lopes 70. min), Tevez (F. Mancini 76. min), A Johnson

Oldham

Nicméně zpět k zápasu s Oldhamem, zde jsme mohli vidět ještě silnější sestavu, jelikož do zápasu byli zapojeni i hráči, kteří figurovali na Euru a na tour po dálném východě si příliš nezahráli.

Sestava City: Hart, Wabara, Clichy, Facey, McGivern, Lescott, Milner, De Jong (capt), Santa Cruz, Nasri, Jelavic. Subs used: Kennedy, Lawlor, Leigh, Hiwula, Huws, Drury, Rusnak, Bunn, Glendon.

V bráně se tedy poprvé objevil Joe Hart, avšak hned první střela na bránu, z kopačky Simpsona, skončila za jeho zády. Mohli jsme vidět i tyčku, kterou trefil Jelavic, zatímco Nasri či Milner jen těsně minuli bránu Oldhamu. Po přestávce vyrovnal Roque Santa Cruz, který však zřejmě v dlouhodobých plánech Roberta Manciniho nefiguruje. V druhé polovici jsme také viděli Raznaka, který bohužel neproměnil svoje šance, jedna se opět odrazila na konstrukci brány. V nastaveném čase vystřelil výhru Oldhamu Grounds.

Leave a Reply