Večeře s Arsenalem

Kolo Touré spolu s brankářem Wojciechem Szczesnym

Kolo Touré spolu s brankářem Wojciechem Szczesnym

V Pekingu se ale dějí věci! Rivalové z ostrovů se sešli na jednom galavečeru před sobotním zápasem v “Ptačím hnízdě”.

Hráči měli možnost povečeřet spolu a určitě došlo i na nějaké popichování před zápasem.



Charitativní akce, kterou zástupci obou klubů navštívili byla velkým úspěchem a všichni fanoušci jsou jistě již natěšení na sobotní utkání (které začne ve 14:00 hodin našeho času). Zápas by se měl dát sledovat přes různé streamy (livefootballol.tv/)

Jelikož se taková akce moc často nevidí a pro Čínské pořadatele a fanoušky to byl jistě speciální zížitek, užijte si několik fotografií, které byly pořízeny během večera:

Hráči na pódiu během galavečera

Na fotce (zleva doprava): manažer Roberto Mancini, Yaya Toure, Pablo Zabaleta, Vincent Kompany, Adam Johnson, Aleksander Kolarov a Kolo Toure z Manchester City a s nimi Wojciech Szczesny, Alex Oxlade-Chamberlain, Theo Walcott a manažer Arsene Wenger.

Walcott a Kompany kreslí komiks

Během večera proběhla i "soutěž" v kreslení komiksu na téma "Láska k fotbalu", za Manchester City kreslil kapitán Vincent Kompany, za Arsenal rychlík Theo Walcott.

Setkání starých přátel

V rámci večera se mohli pobavit i staří přátelé bez toho, aby vzbudili nějaké spekulace novinářů o případných přestupech. Manažer Arsene Wenger si měl určitě co říci jak s Patrickem Vieirou, tak s Kolo Tourém a jeho braterm Yayou.

Leave a Reply