Yaya Touré: V City už nemůžu být šťastnější

Yaya Touré je u Citizens šťastný

Yaya Touré je u Citizens šťastný

Jeden z nejdůležitějších hráčů Manchesteru City, Yaya Touré, pro klubové stránky řekl, že je u Citizens velice šťastný, dokonce to prý už ani nemůže být lepší.

Jedním z hlavních důvodů jeho naprosté spokojenosti je skvělý vztah s fanoušky.

“Mám s fanoušky fantastický vztah a musím říct, že jste ke mně byli úžasní”, to vzkázal Yaya Touré fanouškům City prostřednictvím rozhovoru v rámci letní přípravy. “Slyším všechny chorály, které o mně zpíváte a můj nejoblíbenější je asi ten na melodii Hey Jude od Beatles. I když oba s Kolem máme rádi ten, ve kterém jsme oba dva. Nemyslete si, že si této podpory nevážím, právě naopak. Mám pocit, že jste o mě složili už tak pět, či šest chorálů, za což jsem velice vděčný.”

“Ze začátku to pro mě nebylo jednoduché, jelikož po přestupu z Barcelony, jež byl pro mne velkým rozhodnutím, jsem se musel přizpůsobit ostrovnímu stylu fotbalu. Start mé kariéry v City tak pro mne nebyl ideální, jelikož ani mé výkony nebyly stoprocentní. Nakonec se nám však podařilo vyhrát FA Cup a už tehdy jsem si připadal mnohem lépe. V minulé sezóne jsem však již hrál na svém optimu a s fanoušky mám teď mnohem lepší vztah, velice mě podporují a to mi dává obrovskou motivaci do zápasů.”

“Miluji, když hrajeme na Etihad Stadium a i přesto, že se tam nevejde 100 000 fanoušků, jako např. na stadionech Boca Juniors, nebo Barcelony, stále pro ně chci podávat své nejlepší výkony a vyhrát tolik trofejí, co jen budu moci, fanoušci jsou prostě úžasní. To jak nás podporují byl jeden z hlavních důvodů naší skvělé domácí formy v minulé sezóně a za to vám chci ještě jednou moc poděkovat.”

Leave a Reply