Van Persie do City?

Robin van Persie na Euru 2012

Robin van Persie na Euru 2012

Minulý týden oznámil Robin van Persie na svých webových stránkách, že neprodlouží smlouvu s Arsenalem, posílí Manchester City?

Pro Roberta Manciniho by přestupová částka za van Persieho nebyla problém, stejně tak jako jeho plat, ovšem Robinův otec přestup v rámci Premier League kategoricky vyloučil.

Dalšími uchazeči o podpis van Persieho jsou Juventus, Paris Saint-Germain, spekuluje se také o zájmu Realu Madrid, AC Milán, či Barcelony.

Kolo Touré by svého bývalého spoluhráče z Arsenalu v týmu City rád přivítal: “Hráli jsme spolu a já vím, že je to skvělý kluk. Pokud přestoupí k nám, bude to úžasné, protože vím, co dokáže. Kádr je potřeba každý rok doplňovat a vylepšovat, protože vyhrát Premier League je těžké, jak jsme se přesvědčili v minulé sezóně.”

Poslední slovo bude mít ale Arsenal, který se do prodeje Robina vůbec nemusí pustit a může jej prodat až v zimním přestupovém období, či jej nechat příští léto odejít zadarmo. Fanoušci Arsenalu jsou rozpolceni tím, zda van Persieho prodat, či jej nechat dodržet celou smlouvu a podobně na tom bude asi i manažer Arséne Wenger, zda to však bude on, kdo bude mít poslední slovo, nebo to bude vyšší vedení Arsenalu, teprve uvidíme.

Robin van Persie by případně byl již pátým hráčem z nedávné doby, který by posílil City právě z Arsenalu, před ním to byli právě Kolo Touré, Emmanuel Adebayor, a minulé léto Gael Clichy a Samir Nasri.

Zkuste navštívit Bwin, kde můžete najít spoustu zajímavých informací, prognóz a nejlepších analýz na zápasy a kde si můžete i trosku zariskovat a zkusit svoje štěstí při sázení na Manchester City!

One thought on “Van Persie do City?

Leave a Reply