Citizens začnou sezónu proti Southamptonu

Zvedne Vincent Kompany nad hlavu i další trofej?

Zvedne Vincent Kompany nad hlavu i další trofej?

Manchester City se utká v prvním zápase nové sezóny s nováčkem soutěže, Southamptonem. Všechny zápasy prvního kola se odehrají v sobotu 18. srpna, hrací časy ještě nejsou známy.

Den, na který se těší každý příznivec anglické Premier League se blíží a Citizens tak budou moci rozjet svou obhajobu mistrovského titulu.

Druhé kolo se ještě také odehraje v jeden termín, bude to přesně o týden později a Manchester City bude hostěn na Anfield Road tamním FC Liverpool. Dalšími tými, které budou v “rozjezdu” sezóny jsou popořadě: QPR doma, Stoke City venku, Arsenal doma a Fulham venku.

První Manchesterské derby se odehraje 8. prosince na Etihad Stadium, odveta na Old Trafford se bude konat 6. dubna 2013.

Na Boxing day, tedy druhý svátek vánoční budou Citizens hrát proti Černým kočkám ze Sunderlandu. Poslední zápas v roce 2012 odehrají na půdě Norwich City, 29. prosince.

Konec sezóny, tedy květnové zápasy budou dva venkovní, konkrétně proti Swansea City a nováčkovi z Readingu, poslední zápas bude doma na Etihad Stadium proti Norwichi.

Leave a Reply