Nasri s Lescottem skórovali

Samir Nasri se raduje ze svého gólu

Samir Nasri vstřelil na Euru 2012 první gól francouzského výběru, při jejich premiéře na šampionátu, proti Anglii. Zápas nakonec skončil 1:1, Nasri vstřelil vyrovnávací gól.

Čtěte dále pro rekapitulaci dalších již odehraných zápasů a hráčů City, kteří v nich figurovali.

Ve stejném zápase nastoupili na opačné straně v bráně Joe Hart a v obraně Joleon Lescott, který otevíral skóre zápasu a poslal Anglii do vedení tvrdou hlavičkou po rohovém kopu Gerrarda. Samir Nasri vyrovnával o několik minut později přesnou střelou z hranice pokutového území. Za Anglii odehrál celý zápas také James Milner, Gael Clichy zůstal sedět na francouzské lavičce.

První den se zápasy obešly bez účastí hráčů Citizens, den druhý však již viděl Nigela de Jonga, kterak jeho Nizozemsko překvapivě podlehlo Dánsku 0:1.

V neděli se proti sobě postavili David Silva a Mario Balotelli ve vzájemném duelu Španělska a Itálie. Zápas skončil 1:1, Balotelli byl střídán za di Nattaleho, který chvíli poté otevřel skóre, o tři minuty později nahrával David Silva Fabregasovi, který vyrovnal. Hned poté byl vystřídán i David Silva.