Mancini po zápase s Arisem

Roberto Mancini během zápasu s Arisem

Roberto Mancini během zápasu s Arisem

Italský manažer poskytl svůj pohled na včerejší nemastné, neslané vystoupení svých svěřenců v Soluni. Jeden cíl ale Citizens určitě splnili, a tím je udržené čisté konto.

Manchester City se teď bude spoléhat na svou sílu na domácím hřišti, protože je čekají čtyři, možná i pět zápasů v řadě před vlastními fanoušky a to v FA Cupu, Evropské Lize i Premier League.

Za osm dní přijede Aris na City of Manchester Stadium a manažer Mancini doufá v lepší výsledek, než včera: “Myslím, že jsme zápas kontrolovali, ale terén byl vylice těžký. Kdybychom proměnili některou ze šancí z úvodu utkání, mohli jsme uhrát lepší výsledek. Aris bránil s devíti muži za míčem, takže nám to docela ztížili.” řekl po utkání.

Italský stratég byl rád alespoň za to, že se na trávníku po zranění objevil Mario Balotelli, který naskočil z lavičky a také, že Edin Džeko si zahrál další zápas po boku kapitána Carlose Téveze: “Edin a Carlos spolu hráli teprve druhý zápas, potřebují se více sehrát. Musí spolu odehrát více zápasů.”

“Samozřejmě, že by pro průběh zápasu i pro nás bylo lepší, kdybychom vyhráli a o to jsme se také snažili, ale jejich brankář odehrál výborný zápas. Když ale vyhrajeme v odvetě, dostaneme se do poslední šestnáctky týmů. Doma můžeme hrát po zemi, kdežko v Soluni to nebylo možné.”

Leave a Reply