Lescott před zápasem s Arisem

Bude i dnes Joleon Lescott slavit?

Bude i dnes Joleon Lescott slavit?

Manchester City se dnes od 18:00 v rámci Evropské Ligy střetne v Řecku s týmem Aris Soluň. Ten na svém hřišti v Evropských soutěžích neprohrál již 42 let!

Lescott vyzývá spoluhráče, aby drželi hráče Arisu daleko od své brány, a také umlčeli jejich fanoušky, který, pokud bude vyprodáno, bude na stadionu asi dvacet tisíc.

Joleon Lescott v rozhovoru pro oficiální stránky uvedl: “Myslím si, že nejdůležitější bude sebedůvěra. Musíme si věřit, věřit v to co dokážeme a nedat jim ze začátku moc důvodu k radosti. Když je do ničeho nepustíme, ani fanoušci nebudou tak silní a jakmile se dostaneme do převahy, můžeme z toho něco vytěžit. Pokud je dokážeme v útoku eliminovat, bude to pak pro nás lehčí, nesmíme dělat mnoho chyb.”

“Tyto zápasy ale miluji, proto jsem se stal fotbalistou, abych hrál velké zápasy na Evropské scéně. A dnešní zápas v Evropské Lize je pro nás neuvěřitelně důležitý.” řekl anglický stoper a pokračoval: “Hrajeme sice jen dva dny po prohraném derby, ale podle mě je to skvělý způsob jak se z toho otřepat. Je dobré, že máme zápas tak brzy po prohře, nikdo na ni nechce příliš dlouho vzpomínat. Ale je to stejné jako když vyhrajete, potom také chcete hrát co nejdříve, abyste ukázali dobrou formu. Tento zápas je dobrá příležitost jak si spravit chuť.”

“Aris ale musíme respektovat, nejsme si úplně jistí tím co dokáží, takže musíme očekávat všechno. Když hrajete proti týmům, které neznáte tak dobře, jako například v Premier League, musíte dávat větší pozor na to co se děje kolem vás. Atmosféra bude určitě napjatá a fanoušci natěšení, takže musíme držet při sobě a hrát jako jeden tým.” zakončil osmadvacetiletý obránce.

0 thoughts on “Lescott před zápasem s Arisem

Leave a Reply