Richards se odmítá vzdát

Micah Richards v souboji s Patricem Evrou

Micah Richards v souboji s Patricem Evrou

Anglický obránce Manchesteru City Micah Richards se odmítá vzdát myšlenky na titul pro vítěze Premier League, i po prohraném derby.

Micah si uvědomuje, že Citizens v současné době nejsou ani druzí největší favorité na zisk této trofeje, ale věří, že v boji o titul ještě uvidíme několik zvratů.

Manchester United se totiž ještě musí utkat s Chelsea a to dokonce dvakrát, a také s Arsenalem. Navíc to, že vedoucích pět týmů hraje evropské soutěže, a čtyři z nich (kromě Spurs) hraje i FA Cup, může mít také své následky. “Nechtěl bych nás odepisovat příliš brzy” říká Micah, který také doufá v plný bodový zisk ze zápasů s Fulhamem a Wiganem.

“United jsou nyní favorité, to je asi jasné, ale my se neustále zlepšujeme a máme velice kvalitní a široký kádr. Navíc se nám ze zranění vracejí Nigel de Jong a Mario Balotelli. Musíme se z prohry v derby otřepat a makat dál. Není čas na to zaobírat se tím. Na Old Trafford jsme hráli dobrý fotbal a kdybychom byli více nemilosrdní před bránou, mohli jsme z toho zápasu i něco vytěžit. Náš hlavní cíl v sezóně je kvalifikovat se do Ligy Mistrů, a to se nezměnilo.”

“Stále bojujeme o úspěch na třech frontách, a musíme zajistit, že všude odvedeme 100%.”

Leave a Reply