Hart po zápase s United

Joe Hart v bráně Citizens

Joe Hart v bráně Citizens

Joe Hart ujistil všechny fanoušky, že Citizens se nepoloží po smolné prohře na Old Trafford, ale že naplno zaberou už v zápase Evropské Ligy proti Arisu Soluň, který je na programu v úterý.

Manchester City bohužel nevybojoval ani bod, poté co svou supertrefou rozhodl o vítězství United Wayne Rooney. Ten dával na 2:1, když se před ním trefil Nani a srovnával David Silva.

“Jsme z toho trochu zkleslí a zklamaní, ale musíme se sebrat a jít dál. Nemůžeme nic vzdát, protože když to uděláme, nemusíme ani každý víkend hrát, nemá to pak cenu. Náš cíl je ale vyhrávat zápasy a podávat v klubovém dresu dobré výkony, na tom se nic nezměnilo.” řekl Joe a pokračoval “Stále bojujeme o trofeje, a chceme nějakou vyhrát. Derby už je za námi.”

“Je nešťastné, že jsme prohráli, ale musíme se otřepat a jít dál. Máme před sebou zápasy Evropské Ligy a FA Cupu, na kterých nám záleží, ale stejně tak i na Premier League. Víme kdo jsme a co chceme. Lidé mluví celou sezónu o United, ale my jsme sem přijeli a hráli dobrý fotbal. Jen je škoda, že jsme nedokázali vyprodukovat něco speciálního.”

Na Rooneyho střelu neměl Joe Hart nárok a svému protivníkovi po zápase také vysekl poklonu: “Takovou dovednost musíte prostě jen obdivovat, škoda je pouze, že to předvedl zrovna proti nám. Víme čeho je schopný a asi je to v něm uvězněné od začátku sezóny, protože hlavně výkonově se mu teď moc nedaří. Touto střelou však umlčel pár kritiků, tím jsem si jistý.”

Leave a Reply