Dnešní trénink v Carringtonu

Vchod do budovy tréninkového centra

Vchod do budovy tréninkového centra

Většina kádru se sice rozprchla na reprezentační srazy, nicméně v tréninkovém centru Carrington se i dnes sešlo několik “hvězdných jmen” ke společnému tréninku.

Reprezentační přestávka se odehrála bezprostředně před sobotním Manchesterským derby, které bude zahájeno za přibližně 48 hodin, ve 13:45 našeho času. Jen připomenu, že jej můžete sledovat na televizní stanici Digi Sport, či přes internet.

Trenér Mancini nevypustil ani při absenci mnoha hráčů trénink, a měl tak možnost připravit své zbylé hvězdy jak se říká, pod drobnohledem. Hráči se nejdříve ukázali v posilovně, posléze vyběhli i na trávník Carringtonu. Kluboví fotografové nám nabídli několik fotek, které pak byly opatřeny vtipnými komentáři. Pojďme se na ně podívat.

Na tomto snímku vidíme některé borce v posilovně. Zleva Jo, Patrick Vieira, který již zjevně doufá v nějaký Boží zásah, a Edin Džeko. Všimněte si také, že teréři používají neviditelné pásky!

Manchester City posilování

Edin Džeko po svém příchodu do Manchesteru City ihned na všechny zapůsobil. Tady například předvádí svou způsobilost k zavázání svých kopaček! Dále ho čeká už trochu náročnější test inteligence, kdy bude muset ukázat, co umí poskládat z osmi oranžových tyčí a několika jehlánků.

Edin Džeko trénink

Na ostatní sice Edinův výtvor zřejmě moc nezapůsobil, ale Carlos Tévez jej alespoň využil při svém sebezdokonalovacím kurzu “Naučte se levitovat”.

Manchester City trénink

Roberto Mancini buď všem říká, kolik dílů teplého oblečení má kolem krku, při svém hraní na Winstona Chuchilla, a nebo je učí počítat Italsy. Doufejme ale, že ukazuje počet gólů, které vstřelí v sobotu Citizens na Old Trafford!

Roberto Mancini trénink

Leave a Reply