Hráči City na hostováních

Craig Bellamy na hostování v Cardiffu

Ve skvělé formě hrající Carlos Tévez dotáhl o víkendu svůj klub k výhře 3:0. Jak si ale vedli hráči, kteří jsou na hostováních? Na to se podíváme v tomto reportu.

Skvělý kousek se povedl Craigu Bellamymu, jehož gól z 85. minuty v derby jeho Cardiffu proti Swansea, byl rozhodující. Zápas skončil 1:0, a Cardiff tak živí své šance na postup do Premier League. Zápas byl označen jako “Nejdůležitější Jiho-Waleské derby v historii”, kvůli výborné pozici obou klubů v tabulce.

Vladimír Weiss se na závěrečných pár minut dostal na hřiště v největším Skotském derby, tzv. “Old Firm Derby”, proti Celticu. Nahradil El-Hadji Dioufa, ale naklonit misku vah na stranu Rangers už nedokázal a zápas Skotského poháru skončil 2:2.

Emmanuel Adebayor dal svůj druhý gól v druhém zápase, když jeho Real Madrid, přehrál Real Sociedad 4:1. V předchozím zápase Španělského poháru se mu podařilo také skórovat, a tak si Real zahraje jeho finále proti Barceloně.

Třemi hráči, kteří své poslední zápasy prohráli byli Roque Santa Cruz, který však kvůli zranění vynechal zápas Blackburnu s Wiganem, který skončil 4:3. Zato ani Nedum Onuoha, ani Wayne Bridge, nedokázali zabránit porážkám Sunderlandu, resp. West Hamu, kteří prohráli vždy o gól 3:2 a 0:1 se Stoke City, resp. Birminghamem.

Javan Vidal si zahrál 90 minut za Chesterfield proti Aldershot, a i když je jeho tým pořád na špici League 2, toto byl jejich třetí zápas v řadě bez výhry.

Ben Mee a jeho Leicester pokračují v nadějné sezóně a jejich snaze vybojovat si místo v play-off, když přehráli Barnsley Kierana Trippiera 4:1.