Tévez je tu teď doma, říká Zabaleta

Carlos Tévez je v opravdu skvělé formě

Carlos Tévez je v opravdu skvělé formě

Podle Argentinského obránce, je v současné době jeho reprezentační kolega Carlos Tévez ve skvělé formě, a může za to jediná věc, Carlos se nyní v týmu City cítí jako doma.

Tévez si ke svým nedávným sedmadvacátým narozeninám nadělil hattrick proti WBA, a posunul se tak na druhém místě v tabulce střelců o jediný gól za Berbatova. Zdá se, že Carlito dává góly jen tak z legrace, nicméně tato “legrace” přišla draho Roberta di Matea, teď už bývalého manažera WBA, který byl po zápase s Citizens odvolán.

Zabaleta uchvácený představením, které Tévez předvedl v sobotním zápase to komentoval slovy: “Carlos je skvělý hráč, a má před sebou ještě mnoho fantastických let. Je pro nás velice důležitý jako hráč, jako člověk, a jako vůdce, protože je jedním z nejlepších. Sám jej hodnotím jako jednoho z nejlepších střelců na světě, a myslím si, že se teď v Manchesteru opravdu zabydlel, protože jeho statistiky jsou neuvěřitelné.”

“Může se stát nejlepším střelcem Premier League v sezóně, a má před sebou ještě 12 zápasů, ve kterých může skórovat. Jako tým uděláme vše pro to, aby se mu to podařilo.”

Carlos se stal hned po svém příchodu v roce 2009 hrdinou Citizens, a jeho postavení v očích fanoušků Blues, může být překonán pouze tím, jak jej oslavují fanoušci v Buenos Aires a Argentině: “Všichni v Argentině Carlose milují, protože vědí odkud přišel, a také vědí jak tvrdě musel pracovat, aby se stal jedním z nejlepších fotbalistů na světě. Je zapálený do hry, má charakter a extratřídu. Jako hráč má všechno co má mít, a proto jej v doma všichni milují.

“Lionel Messi se po světě proslavil snad ještě více, ale u nás doma lidé znali a milovali Carlose mnohem dříve. Carlos totiž hrával mnoho let za Boca Juniors, zatímco Messi odešel z Argentiny ve svých dvanácti letech do Španělska.”

Leave a Reply