Citizens se v létě představí v Dublinu

Dublin Super Cup bude skvělou letní přípravou

Dublin Super Cup bude skvělou letní přípravou

Manchester City se v červenci, v rámci předsezónní přípravy, zúčastní prvního ročníku “Dublin Super Cupu”, který připravuje ve spolupráci s Irskou Fotbalovou Asociací (FAI) televizní společnost Endemol.

Na tomto turnaji pro čtyři týmy se při jeho premiéře představí hvězdami nabitý Manchester City, Skotský gigant Celtic Glasgow, úřadující Evropští a Italští šampióni Inter Milán a také tým, složený z nejlepších hráčů Irské nejvyšší soutěže.

Tento dvoudenní turnaj se odehraje 30. a 31. července, a pro všechny zúčastněné týmy to bude důležitá součást letní přípravy. Každý zakoupený lístek vám zaručí vstup na oba zápasy, které se v daný den budou hrát. Pokud byste si chtěli lístek na tento turnaj zakoupit již teď, můžete získat také slevu 5 euro na jednodenní, či 10 euro na lístek na oba hrací dny. Standartní cena lístku na jeden den je stanovena na 30 euro.

Jestli tedy uvažujete o dovolené v Irsku, máte tip na zábavu, a jedinečnou šanci vidět jak hráče svého oblíbeného klubu, tak například hvězdy Interu Maicona, Wesleyho Sneijdera, Júlia Césara, či Samuela Eto’oa a to dost možná i v přímé konfrontaci v zápase.

Přesnější informace o rozlosování a časech zápasů budou ještě zveřejněny. Více se dozvíte přímo na stránkách turnaje – http://www.thedublinsupercup.com/

Leave a Reply