Znovu! Vyzývá Mancini

Roberto Mancini chce v neděli soustředěnost a kvalitní výkon

Roberto Mancini chce v neděli soustředěnost a kvalitní výkon

Trenér Mancini vyzval své svěřence, aby zopakovali svůj výkon ze zápasu proti Aston Ville, protože přesně takový by si představoval v zítřejším zápase FA Cupu proti Notts County.

Ačkoliv Citizens rozhodně nechtějí zopakovat i výsledek zápasu, Italský manažer věří, že kdyby měli jeho hráči stejné množství šancí a držení míče, bude to stačit na postup mezi nejlepších 16 týmů.

“Myslím, že když hrajete na hřišti soupeře, máte míč 65% času ve svém držení, máte tolik šancí jako jsme měli a stejně nevyhrajete, nemůžete po hráčích chtít už o moc více. Proti Aston Ville bychom si zasloužili vyhrát, ale tak to někdy ve fotbale chodí, můžete mít množství šancí a přesto neskórovat, a soupeř může mít jednu, dvě či tři a i tak vyhrát.” řekl manažer Blues a pokračoval: “Budu šťastný pokud budeme proti Notts County hrát ve stejném stylu a nasazení, protože pak věřím, že vyhrajeme.”

Domácí tým požene kupředu vyprodaný stadion Meadow Lane a Roberto Mancini očekává náročný zápas: “Chováme k nim velký respekt, víme, že pokud chceme vyhrát, budeme muset bojovat o každý balón. Hřiště bude něco jiného, než na co jsme zvyklí, a jejich fanoušci budou hodně natěšení. Rozhodně je nepodceníme, protože tuto soutěž chceme vyhrát.”

Manažer “Magpies” Paul Ince se na nedělní setkání s Mancinim těší, naposledy se spolu utkali v rámci Serie A, v zápase Inter Milán (Ince) – Sampdoria (Mancini). “Bylo mi řečeno abych ho těsně hlídal, protože jinak by nám způsobil hodně problémů. Dostal míč v první minutě, takže jsem do něj tvrdě zajel. Myslel jsem si, že po tomhle mám navrch, ale když jsem to chtěl udělat znovu, prostčil mi balón mezi nohama. Toto udělal třikrát, nakonec jsem dostal ještě žlutou kartu, takže potom jsem se od něj už držel dál.” vylíčil své vzpomínky Ince.

“Byl to skvělý hráč, naprosto úžasný! Nedávno jsme se potkali na zápase rezerv, pěkně jsme se tomu, jak jsme proti sobě hráli, zasmáli. Řekl mi, že by si dal po zápase sklenku červeného vína, tak jsem mu odvětil, že pokud ji chce, musí ji přinést, protože my si takové věci nemůžeme dovolit!” zažertoval nakonec Paul.

Leave a Reply