Nigel de Jong připraven dohrát v City

Nigel de Jong zblízka

Nigel de Jong zblízka

Nizozemský reprezentační záložník v rozhovoru pro oficiální klubový měsíčník “ManC” vyjádřil své odhodlání hrát v dresu Citizens ještě mnoho let.

Bývalý hráč Ajaxu a Hamburku dokonce řekl, že je připraven v Manchesteru City zůstat až do konce své profesionální kariéry.

Nigel de Jong doslova řekl: “Sice nikdy nevíte, co budoucnost přinese, ale nyní si neumím vůbec představit, že bych odsud odešel. Manchester City pro mě v posledních dvou letech udělal strašně moc, jak po hráčské, tak po osobní stránce. Teď je pro nás důležité být dlouhodobě úspěšní, takže ano, dokázal bych si představit, že tu zůstanu do konce své kariéry.”

Nigel také řekl, že si klidně s fanoušky zazpívá chorál “Oh when, De Jong goes sliding in”, ovšem až bude opravdu co slavit: “Ten chorál miluju! Vždy je krásné mít být oceněn fanoušky, protože tak poznáte, že tvrdě makáte a daří se vám.”. “Až budeme ve finále ve Wembley, možná fanouškům i sám zazpívám” směje se šestadvacetiletý defenzivní štít.

Jediné co zatím Nigelovi v jeho působení v dresu Blues chybí, je gól. Se čtyřiaosmdesáti starty za první tým Citizens se mu jej zatím vstřelit nepodařilo, i když v zápase proti Aston Ville napálil balón do tyče: “Blížím se k tomu, dát gól za City by bylo skvělé, ale tak moc do budoucnosti jsem ještě nepřemýšlel.” zažertoval de Jong, a pokračoval: “Jsem si jistý, že až dám gól, bude to vyjímečné. Zatím nemám naplánovanou oslavu, ale na druhou stranu, na její vymyšlení mám ještě spoustu času.”

Leave a Reply