Oficiálně: Adebayor odchází do Realu Madrid

Emmanuel Adebayor vyhlíží lepší zítřky

Emmanuel Adebayor vyhlíží lepší zítřky

Klub Manchester City dnes odpoledne potvrdil, že pustil útočníka Emmanuela Adebayora na hostování do Realu Madrid, a to do konce sezóny. Španělský velkoklub má také možnost na něj na konci hostování uplatnit opci.

Real Madrid nutně potřebuje útočníka, a Adebayor může nabídnout své dobré fyzické dispozice, i čich na góly. Za Citizens jich dal ve 36 zápasech 19, poslední proti Lechu Poznaň v Evropské Lize.

Adebayor by mohl údajně zůstat ve Španělsku za částku pohybující se kolem 14 miliónů eur. Na hostování by se mu muselo ale velice dařit, aby José Mourinha přesvědčil, že je lepší než jeho vyhlédnuté letní posily, Fernando Llorente, či Sergio Agüero.

Celá redakce tímto přeje Emmanuelovi na hostování mnoho úspěchů.

0 thoughts on “Oficiálně: Adebayor odchází do Realu Madrid

  1. Balotelli s jeho sebestřednou povahou není úplně nejlepší týmový hráč, ale Manciniho preference jsou nad slunce jasné. Bohužel, možná se za půl roku vrátí a šanci dostane, možná bude pokračovat v Realu, nebo možná odejde – každopádně pro něj lepší, než vysedávat na tribuně.

  2. zdravim vas, sem fanda realu madrid a adebayora rad vidim v nasem tymu jelikoz vnem vidim velkou budoucnost do naseho utoku pokud ukaze to co ukazoval v arsenalu. Navic baloteliho vam trochu zavidim, ikdyz je to nehoraznej fracek musi se nechat ze fotbal hrat umi a na goly ma cuch…..:)

Leave a Reply