Džeko nastoupí proti Aston Ville

Edin Džeko v souboji s Richardem Stearmanem

Edin Džeko v souboji s Richardem Stearmanem

Roberto Mancini potvrdil, že v sobotním zápase s Aston Villou nastoupí Bosenský reprezentant ke svému druhému zápasu v dresu Citizens v základní sestavě.

Džeko sice nemohl hrát v pohárovém utkání proti Leicesteru, ale po vydařeném debutu proti Wolves na něj Italský manažer opět vsadí, a dá mu šanci ukázat se.

“Edin si zatím vede dobře, a bude si vést ještě lépe za několik týdnů, až se tu úplně usadí. Přišel z jiné země, z jiné ligy, takže bude trvat alespoň 4-5 zápasů, aby si zvykl na tempo Premier League, protože Bundesliga je trochu odlišná. Myslím ale, že proti Wolves si vedl dobře.”

“Nehrál fotbal 40 dní, takže nemůžete čekat žádný raketový start. Potřebuje se rozehrát, aby se dostal do svojí obvyklé formy, ale nemám o něj strach. Poté uvidíte skutečného Edina Džeka.”

Italský stratég také řekl, že zranění Maria Balotelliho nebude vyžadovat operaci, a zdrží ho od zápasů asi tak na měsíc: “Mario bude asi měsíc mimo hru, bude muset tvrdě makat, aby byl po fyzické stránce připraven. Je to jeden z nejnadějnějších útočníků, ale své kvality musí prokázat tady, v Premier League, protože to je nejlepší liga na světě. Pro jeho růst je důležité aby se mu tady vedlo dobře, a já si myslím, že to se i stane.”

Leave a Reply