Mancini si je vědom "Bent Faktoru"

Darren Bent se svým novým dresem před Villa Parkem

Darren Bent se svým novým dresem před Villa Parkem

Italský manažer v sobotu proti Villans očekává těžký test jeho týmu, navíc když Villa získala novou posilu do útoku – Darrena Benta.

Lodivod Citizens si také myslí, že Aston Villa, která je momentálě na šestnácté pozici v Premier League, tam rozhodně nepatří, a na konci sezóny se budou nacházet na výrazně lepším místě.

“Vím, že jsme je před několika týdny porazili 4:0, ale mají velice dobrý tým, a mám pocit, že budeme muset bojovat velmi tvrdě, pokud je chceme porazit znovu, zvláště pak na jejich hřišti. Mají také zkušeného manažera, Gerarda Houlliera, a celkově jsem toho názoru, že by se měli v tabulce pohybovat výše.”

Italský stratég si také připouští vliv Darrena Benta, který přišel do týmu Villans v úterý ze Sunderlandu, za rekordní přestupovou částku obou klubů (nejvyšší vyplacená částka v AVFC a nejvyšší obdržená částka v SUFC, pozn. red.), a vypadá to, že debut si odbude právě proti Citizens: “Myslím, že Aston Villa si koupila hráče, který jim zaručí tuto sezónu góly. Je to tedy dobrý obchod. Domnívám se, že se mohou zlepšit, a také, že se zlepší. Mají teď jen špatné období, podobně jako Liverpool. Villa má teď problémy, jenže Darren Bent má průměr skoro jeden gól na dva zápasy, s ním to bude velký rozdíl, a kvůli něj to budeme mít v sobotu ještě o něco těžší.”

Rodák z Italského Jesi je zatím také spokojen s výkony Manchesteru City v této sezóně, ale pro zlepšení je prý místo vždy: “Mám radost z týmu, máme dobrou pozici, ale v poslední době jsme inkasovali několik laciných gólů, tyto chyby musíme eliminovat. Jsme jedním z pěti týmů bojujících o první příčku, a odteď až do konce sezóny bude každý zápas nesmírně těžký. Myslím, že také Chelsea ještě neřekla poslední slovo, měli hodně zraněných hráčů, a očekávám, že za obhajobu titulu budou tvrdě bojovat.”

Leave a Reply