Mancini stále znepokojen obranou

Podle Roberta Manciniho musí Citizens zlepšit obrannou fázi

Podle Roberta Manciniho musí Citizens zlepšit obrannou fázi

Manažer je sice rád za postup přes Leicester City do další fáze FA Cupu, ale rozhodně nemůže být spokojen se dvěma obdrženými góly.

Vyrovnání na 1:1, snížení na 3:2 .. tohle se Italskému manažerovi vůbec nelíbí. Ten se po zápase vyjádřil v podobném duchu jako po předešlém zápase proti Wolves: “Je to skvělý výsledek, ale jen pro fanoušky, kteří vidí mnoho gólů. Já bych si to užil, kdybychom udrželi čisté konto, ale pokaždé jsou to dva nebo tři góly. Toto musíme zlepšit.”

“Včera jsme ty góly obdrželi kvůli ztrátě koncentrace, hlavně v posledních 10-15 minutách. Mysleli jsme si, že už je po zápase, ale ve fotbale musíte hrát až do závěrečného hvizdu. Pokud inkasujete v každém zápase, jednou se dostanete do situace, kdy nedáte dostatek gólů, abyste vyhráli. Kvůli tomu musíme zlepšit naši defenzivu.”

Citizens v dalším kole FA Cupu čeká tým Notts County, který dokázal přejít přes Sunderland, a Roberto Mancini si je vědom jejich potenciálu: “Pohárové zápasy jsou zrádné, viděli jsme to u Newcastlu, či právě Sunderlandu. Notts County jsou schopni porazit Sunderland venku, budeme si na ně muset dát pozor.”

Leave a Reply