Manchester City dnes v odvetě FA Cupu proti Leicester City

Sven Goran Eriksson a Roberto Mancini

Sven Goran Eriksson a Roberto Mancini

Manažer Roberto Mancini plánuje změny v kádru, které by měly posunout Citizens do 4. kola FA Cupu. Citizens si cestu pohárem zkomplikovali, když v předešlém zápase proti Licesteru pouze remizovali 2:2.

K dispozici pro tento zápas, který by Mancini nejradši ani neměl na programu, nebude jak Edin Džeko, tak Micah Richards, který pořád nevyléčil zranění zad. Italský manažer to komentoval následovně: “Nejradši bych byl, kdyby jsme vyhráli už v Leicesteru, ale “The Foxes” hráli dobře, a proto se musí utkání opakovat.”


“Chceme vyhrát, protože se chceme dostat až do Wembley. Tento zápas je důležitý, koneckonců jako všechny ostatní, ale vždy chceme vyhrát. Dnes budeme mít čtyři, pět či možná šest odpočatých hráčů, udělám změny, ale chceme vyhrát.”

Patrick Vieira bude nejspíše v základu, ale máme také další hráče jako Jerome Boateng, James Milner, David Silva, Jo, nebo Joleon Lescott, kteří můžou zápas ovlivnit v náš prospěch. Máme mnoho kvalitních hráčů a rozhodně chceme vyhrát.”

Zápas začne dnes ve 20:45 SEČ, sledovat jej můžete na stanici Nova Sport, ale i na internetu. Odkazy naleznete např. na webu www.myp2p.eu (osobně doporučuji použít program SopCast).

Dnes budou o postup do čtvrtého kola FA Cupu bojovat ještě další dva týmy z Premier League – Stoke City (proti Cardiffu) a Wolves (proti Doncasteru). Zítra čeká opakovaný souboj také Arsenal (proti Leedsu).

Leave a Reply