Tévez se chce zapsat do historie

Oslavující Carlos Tévez

Oslavující Carlos Tévez

Šance na historický úspěch motivuje Carlose Téveze k lepším výkonům, alespoň se tak vyjádřil v rozhovoru pro oficiální stránky.

Kapitán Citizens předvedl skvělý výkon v zápase proti Wolves, kdy vstřelil dva góly a pomohl tak k obratu zápasu, který Citizens nečekaně prohrávali. Tým se touto výhrou také posunul na čelo tabulky, i když jen na jeden den.

Carlos Tévez si je dobře vědom, co by znamenal ligový titul pro fanoušky City, kteří si jej od jeho příchodu v roce 2009 zamilovali: “Na co myslím a o čem sním, je napsat novou historii pro tento klub. Blues už příliš dlouho nevyhráli titul, a to je přesně to, co chci. Nemyslím na to, kvůli tomu, co se mi podařilo s United, je to jen kvůli mému přínosu pro City. V současnosti si vedeme dobře, ale je před námi stále spousta zápasů. Můžete jeden vyhrát, a následující prohrát. Premier League je tento rok velmi vyrovnaná a týmy ze spodní části tabulky porážejí týmy z vrcholu, ale cítíme, že titul můžeme vyhrát.”

“Sám pro sebe jsem si vytyčil cíl, stát se nejlepším střelcem, a každý den kvůli tomu tvrdě trénuji. Doufejme, že do konce sezóny vstřelím ještě hodně branek, to je můj osobní cíl.”

Zahrnutí Edina Džeka v sobotním zápase posunulo Carlose na trochu jinou pozici, ale přesun pro něj nebyl problémem, protože to je pro dobro týmu: “Tohle tým potřeboval, byl jsem spokojený a snažil jsem se jak nejlépe jsem uměl. Vedle Džeka se mi hraje výborně, sice jsme spolu už trénovali, ale toto byl náš první společný zápas a mám radost z toho, jak nám to klapalo.”

Na highlights ze zápasu proti Wolves se můžete podívat na této adrese: http://mcfc.co.uk/News/Match-reports/2011/January/City-v-Wolves

Leave a Reply