Mancini má starosti se špatným bráněním

Roberto Mancini

Roberto Mancini

Roberto Mancini byl sice spokojen s výhrou proti Wolves, ale jisté aspekty hry předvedené hry ho zneklidňují.

Citizens jsou v tabulce zatím o bod první, ale manažer si uvědomuje, že hráči City nemůžou nechat soupeře vrátit se zpět do zápasu, tak jak se to stalo v sobotu.

Mancini k zápasu řekl: “Nebyl jsem spokojený s první půlhodinou, ale poté jsme se zlepšili a vytvořili si dobré vedení. Co mě ale trápí je inkasování dvou gólů – dvou hloupých gólů – během deseti minut, to se nám prostě nesmí stávat. Jsem šťastný, že jsme se dostali na čelo tabulky, ať už je to na hodinu, či na den, důležité je, že jsme zvládli těžký zápas.”

“Můžeme se zlepšit, protože ačkoliv jsme v druhé půli hráli dobře, měli jsme v obraně problémy a inkasovat tři góly doma, to se nám prostě nesmí stávat. S výkonem jsem byl spokojený od třicáté minuty, až do minuty osmdesáté.” hodnotil Italský manažer dále.

Neopomněl se vyjádřit také o výkonu Edina Džeka: “Na to, že za nás hrál první zápas, vedl si velmi dobře, ještě když přihlédneme k tomu, že s námi trénuje jen chvíli a právě se vrátil ze zimní přestávky. Až si více zvykne na své spoluhráče, bude ještě lepší. Myslím že se mu bude dařit po boku Carlose Téveze, či Maria Balotelliho.”

Leave a Reply