Wayne Bridge odchází na hostování do West Hamu

Wayne Bridge

Wayne Bridge

Jak jste si na našem webu mohli přečíst před dvěma dny v přestupových spekulacích, měl Wayne Bridge na výběr z hostování v Aston Ville a ve West Hamu. Ukázalo se, že tyto spekulace byly pravdivé, protože Wayne opravdu odchází na hostování do Londýnského celku. Kladiváři jeho služeb budou moci využívat do konce sezóny.

Levý obránce Manchesteru City se v této sezóně nedokázal probojovat do základní jedenáctky, hlavně kvůli svým zraněním. Jediný start v Premier League si připsal v zápase proti Blackpoolu, a poslední soutěžní zápas, který odehrál, byl ještě v prosinci, proti Juventusu v Lize Mistrů.

Wayne Bridge přišel před dvěma lety z Chelsea, kdy ho jako jedničku na levý kraj obrany kupoval ještě bývalý manažer Citizens Mark Hughes, pod jeho vedením hrával tento třicetiletý obránce pravidelně. Wayne nicméně v Londýně prošel zdravotní prohlídkou, a může se tak těšit na novou šanci a snad i větší zápasové vytížení. Avram Grant i díky němu plánuje zvednout West Ham ze sestupových vod a kdo ví, možná si i dojít pro vítězství v Carling Cupu. Je možné, že v červeno-modrém dresu zažije křest ohněm, pokud bude připraven k sobotnímu zápasu, kdy do Upton Parku přijede Arsenal.

Celá redakce přeje Waynovi v dresu kladivářů mnoho úspěchů!

Leave a Reply