Rozloučí se Micah Richards s Citizens?

Micah Richards a Roberto Mancini

Micah Richards a Roberto Mancini

Nové spekulace spojují krajního obránce s přestupem do Chelsea, na druhé straně obrany se také do nezáviděníhodné situace dostal Wayne Bridge. O dalších hráčích, kteří se propadli pořadníkem k nominaci na utkání se rozepíšeme příště.

Dnes se podíváme na dva obránce Manchesteru City, přičemž jeden je v horší situaci než druhý a nutno říct, že ani ta lepší (MR2) není moc dobrá.

Dvaadvacetiletý Micah Richards už je prý otrávený tím, že dostává jen velice málo příležitostí v prvním týmu. No a má pravdu, přes dvojici Zabaleta – Boateng se těžko dostává nejen v zápase, ale také v nominaci na zápas. Micah, který si už vysloužil i pozvánku do reprezentace Albionu, se tak údajně poohlíží po větším zápasovém vytížení, a přávě to by mu mohl nabídnout manažer Londýnské Chelsea Carlo Ancelotti. Bývalý manažer AC Milán by určitě potřeboval vyztužit, v posledních dnech vcelku děravou, obranu Chelsea, a prý je za Richardse ochoten nabídnout částku kolem 20 miliónů liber, což by k obchodu mohlo přimět i Roberta Manciniho. Chelsea v obraně ztratila svoji silovost, po odchodu Carvalha by se jim tak pořádný kus chlapa do zadních řad hodil, navíc Micah na tom není rychlostně nejhůř, takže se může zapojovat i do protiútoků.

Dalším, kdo není a ani nemůže být se svou herní vytížeností spokojený je Wayne Bridge. Roberto Mancini, zdá se, Anglickým obráncům neholduje, a Bridge dostal v Premier League šanci pouze jednou. Wayne se tak prý rozhoduje, jestli odejde na hostování do Aston Villy, či do West Hamu, protože jak Gérard Houllier, tak Avram Grant by jej údajně ve svých týmech rádi přivítali, a oba jsou prý i ochotni přistoupit na jeho platové požadavky. Rozhodnout by se mělo v následujících několika dnech.

No, myslím, že s jistotou můžeme říct pouze jedno – Wayne Bridge určitě nepůjde na hostování do Chelsea (:

Leave a Reply