Mancini chce z odvety postup

Sven Goran Eriksson a Roberto Mancini

Sven Goran Eriksson a Roberto Mancini

Italský trenér je přesvědčem, že i přes remízu 2:2 v zápase v Leicesteru, budou nakonec Citizesn šťastnějším týmem, a postoupí do 4. kola FA Cupu.

Góly Jamese Milnera a Carlose Téveze nestačily na postup Blues, když v druhé půli chyboval brankář Joe Hart. Mancini, který se poprvé postavil svému bývalému mentorovi a dobrému přiteli Svenu Göranu Erikssonovi, po zápase řekl: “Leicester hrál velmi dobře, měli jsme sice množství šancí, ale takový je FA Cup. Pokud chceme postpupit, možná musíme být ještě lepší.” . Na adresu Sola Bamby, který dal gól svým prvním dotykem s míčem v Anglickém fotbale řekl: “Bamba je velmi vysoký hráč, v odvetě mu budeme muset věnovat více pozornosti.”

“Nechci vinit z obdrženého gólu Joa Harta, udělal sice chybu, ale zase v minulém zápase proti Arsenalu byl hrdinou. Naštěstí teď budeme mít šanci na reparát.” Remízu z hlediště sledovala i nová akvizice Citizens – Edin Džeko. “Džeko pro nás bude důležitý, protože nabízí něco jiného než co máme. Myslím, že s Tévezem by mu to mohlo jít, máme ale samozřejmě i další hráče na výběr.”

Boss Leicesteru zápas reflektoval takto: “Hráli jsme skvělý fotbal a vyrovnali se jednomu z nejlepších týmů v zemi, takže musíme být spokojení. Pokoušeli jsme se zápas vyhrát, ale musíte být opatrní, pokud otevřete hru, Manchester City vás, s hráči, které mají v kádru, potrestá. V odvetě to bude těžké, ale těšíme se na to, a proč taky ne?”.

Leave a Reply