Balotelli a Silva proti Arsenalu nenastoupí

David Silva v souboji se Scottem Parkerem z West Hamu

David Silva v souboji se Scottem Parkerem z West Hamu

Španělský středopolař odkulhal ze zápasu proti Blackpoolu se zraněním kolene, Italský forvard byl kvůli stejnému zranění mimo hru už od Nového roku. Oba dva tak nebudou k dispozici pro středeční šlágr kola proti Arsenalu Londýn.

Na dnešní ranní tiskové konferenci vše potvrdil manažer Blues Roberto Mancini. “Máme velký problém, protože ani Silva, ani Balotelli nebudou na zápas na Emirates Stadium připraveni. Myslím, že David bude k dispozici proti Wolves, Mario snad také, maximálně na zápas FA Cupu proti Leicesteru.”

David Silva, který byl v Manchesteru City zvolen hráčem měsíce října i listopadu, nastoupil v každém z nedávných zápasů, a trenér Mancini je tak nucen vyzkoušet šířku svého kádru. “Hráli jsme 3 zápasy v devíti dnech, takže bylo nemožné odehrát všechny se stejnou sestavou. Nyní ji navíc musím změnit i proto, že máme některé hráče zraněné.”

Radostnější odezvu u manažera vyvolalo prohlášení Maria Balotelliho, který pro noviny řekl, že chce s Citizens vyhrát Premier League. Na to manažer, který tohoto Itala vedl již v Interu Milán poznamenal: “Jsem rád, že to řekl, může to pro něj být důležitá zkušenost. Je stále mladý, a pro City může být velmi důležitým hráčem, možná jedním z nejlepších v Anglii. V příštích letech se může ještě hodně zlepšit, ale jsem rád, že už teď přemýšlí takhle.”

Leave a Reply