"Šťastný" Nový rok podle Adama Johnsona

Adam Johnson a Miloš Krasič

Adam Johnson a Miloš Krasič

Adam Johnson se již nemůže dočkat návratu na jeho rodný severovýchod Anglie, a těší se, že pomůže vrátit Manchester City po prohře s Evertonem na správnou kolej.

Křídelník Manchesteru City doufá, že se s cestou do Newcastlu o Druhém svátku vánočním podaří jeho týmu přiblížit se ke stanovenému cíli devíti bodů ze tří nadcházejících zápasů. Adam, původem z Easingtonu, byl takovou černobílou ovcí rodiny: “Vždy se tu rád vracím. Jako malý jsem za Newcastle hrál, takže jsem byl samozřejmě i jejich fanouškem, a dokonce párkrát i podavačem balónu na zápasech. Mým oblíbencem byl David Ginola. Jeho schopnosti a to jak hrál byly úžasné, měl jsem i jeho autogram. Tak rád jsem ho sledoval, že jsem se na něj chodil dívat i na tréninky.”

“Přiklonil jsem si k Newcastlu, i když celá moje rodina fandí Sunderlandu. Mám rád oba tyto týmy a je pro mě těžké vybrat si jeden. Rodiče mě ale samozřejmě na zápas přijedou podpořit!” AJ a jeho spoluhráči, by rádi dosáhli tří výher v nadcházejících zápasech proti Newcastlu, Aston Ville a Blackpoolu, po nervydrásající prohře doma s Evertonem.

Adam k tomu řekl:”Musíme se po prohraném zápase vrátit domů s dobrým výsledkem. Mám dojem, že Everton vystřelil celkově jen dvakrát na bránu, udělali jsme ale chyby v obraně. Tak jako tak, v jiném zápase bychom pravděpodobně z těch šancí co jsme měli dali alespoň čtyři góly. Byl to prostě jeden z těch večerů. Musíme to hodit za hlavu a uvědomit si, že zbývá odehrát ještě mnoho zápasů.”

“Pokud vyhrajeme další tři zápasy, všichni na prohru s Evertonem zapomenou, a do nového roku půjdeme v dobré pozici, u vrcholu tabulky. Jeden výsledek ligu nedělá.” Mladý Angličan ale varuje před silou Newcastlu: “Tady hraju nejradši, strašně se na ten zápase těším, ale oni to dokážou soupeřům hodně znepříjemnit. Vždycky jsem si myslel, že se v Premier League bez problémů udrží, no nicméně nyní se vracejí na úroveň, na které byli.”

Leave a Reply