Balotelli vyhrál cenu "Golden Boy of the Year"

Mario Balotelli

Mario Balotelli

Mario Balotelli vyhrál cenu deníku Tuttosport, pro nejlepšího hráče do 21 let v Evropě. Po tomto triumfu novinářům řekl svůj pohled na sebe, svou kariéru a na některé další hráče.

Mladý Ital řekl, že je sice rád, že vyhrál tuto cenu, ale na druhou stranu neví kdo jiný by ji měl vyhrát, protože všichni ostatní hráči jsou, co se týče fotbalových schopností, za ním. Jediný kdo je o trochu lepší než on, je podle něj Argentinský fotbalový mág Lionel Messi. Jen pro připomenutí, tuto trofej získali v minulosti třeba Wayne Rooney, Cesc Fabregas, Rafael van der Vaart, Sergio Agüero, Alexandre Pato či právě Messi. “Předloni jsem byl šestý, loni čtvrtý, letos byla řada na mě.”

Na adresu Jacka Wilshera, který skončil letos druhý Balotelli řekl: “Jack kdo? Ne, asi jej neznám. Ale příště až budeme hrát proti Arsenalu se na něj určitě nezapomenu podívat. Možná mu ukážu tuto trofej a připomenu mu, že jsem to byl já kdo ji vyhrál a ne on.” Sebevědomý útočník plánuje také vyhrát zlatý míč, a bere cenu “Golden Boy” jako nejlepší možnou cestu k němu. Nezapomněl prohlásit, že chce v roce 2011 vyhrát s Manchesterem City Premier League, aby si nezkazil svou tři roky trvající šňůru titulů z Interu Milán. Dále by chtěl vyhrát Ligu Mistrů, ale tu možná až s AC Milán, kde bude hrát se svým kamarádem Zlatanem Ibrahimovičem.

No, co z toho se tomuto hráči splní nevíme, s určitostí můžeme říct jenom jedno – Mario je stále ten stejný kluk jakým byl v Interu.

Leave a Reply