Dnešní zápas s Evertonem se hrát bude!

City of Manchester Stadium

City of Manchester Stadium

Vedení našeho mužstvo dnes potvrdilo, že utkání proti Evertonu, plánované na dnešní 20 hodinu večerní se odehraje, a to bez ohledu na počasí. Pokud by Citziens v dnešním zápase vyhráli, znamenalo by to, že bychom poprvé od roku 1929 přestáli Vánoce na prvním místě tabulky!

Přestože teplota v Manchesteru byla v neděli v noci okolo -15°C, naštěstí nenapadl žádný nový sníh, a tak přípravy na dnešní večerní zápas jsou stále v plném proudu.

Lidé na stadiónu pracují celý den, aby odklidili led, který byl na hrací ploše, ale vedení klubu prohlásilo, že hrát zápas se neodloží, snad jen kdyby se neočekávaně zhoršilo počasí a začala by třeba velká sněhová válnice. Podle předpovědí, by dnes večer mělo být v Manchesteru přibližně -10°C, ale naštěstí žádné sněžení není hlášené.

V odpoledních hodinách bylo také prohlášeno, že hrací plocha je díky vyhřívání ve výborném stavu, a není stav hrací plochy nemůže nijak vadit.

Z bohatého programu, který byl na tento víkend naplánován, se nakonec odehrají tedy jen 3 utkání. Naše s Evertonem, a sobotní utkání mezi Sunderlandem a Boltonem (1:0) a Blackbournem a West Hamem.

Ostatní stadiony musely být kvůli zavalení sněhem prohlášeny za nevyhovující a tak se odložil i nejzajímavější zápas Chelsea vs. Man UTD.

Leave a Reply