Mancini spokojený s výhrou skupiny

Roberto Mancini

Roberto Mancini

Roberto Mancini řekl, že je velmi spokojený po s hráči, kteří po dobrém výkoně na hřišti Juventusu, uhranou remízou, a tím pádem i bodem v celkovém hodnocení přispěli k tomu, že Manchester City vyhrál skupinu A.

“Jsem nadšený, protože jsme dosáhli cíle, který jsme si před zápasem dali.” řekl Mancini. “Jsem velice spokojený s výsledkem, ale hlavně jsem spokojený s hráči a jejich výkonem. Byl bych radši, kdyby se nám podařilo skórovat v první půli, než prohrávat 1:0, ale takový je fotbal. Remízu jsme si zasloužili a mám radost že Jo dal gól. Hrál dobře a využil šanci skórovat, když jsme to potřebovali.”

Manažer se myšlenkami už obrací k pondělnímu zápasu proti Evertonu, ve kterém se Citizens budou snažit prodloužit svojí už devět zápasů trvající neporazitelnost. K tomu trenér Mancini řekl: “Zápas s Evertonem bude těžký, ale musíme pokračovat v tom co děláme. Potřebovali jsme čas, protože máme tolik nových hráčů, a pořád se můžeme zlepšovat v mnoha ohledech. Teď se musíme soustředit na to, co se děje v lize”

Leave a Reply