Mancini chce aby Tévez zůstal

Carlos Tévez a Roberto Mancini

Carlos Tévez a Roberto Mancini

Roberto Mancini věří, že dokáže přesvědčit Carlose Téveze aby zůstal v City a dál bojoval o trofeje a říká: “Nemyslím si, že chce opravdu odejít.”

Kapitánovi týmu byl zamítnut požadavek na přestup, navíc neodcestoval s týmem ani k zápasu s Juventusem, a tak má naplánovanou schůzku s manažerem na pátek. Mancini říká:”Jestli byl Carlos nešťastný, a dal 10 gólů a hrál velmi dobrý fotbal, pak chci aby byl nešťastný celou sezónu! Ale nemyslím si, že je opravdu nešťastný. Může změnit názor.”

“Jestli chci aby zůstal? Určitě ano. Má smlouvu a je to náš hráč. Věřím, že s námi Carlos zůstane, myslím si, že za nás bude i nadále hrát. Uvidím se s ním v pátek ráno. Řeknu mu ‘dobré ráno’, a pak si spolu promluvíme. Je důležité abychom si vše vyjasnili, protože v pondělí hrajeme s Evertonem a tento měsíc máme několik velice důležitých zápasů. Myslím, že lidé vždy mohou změnit svůj postoj. Je pro nás důležitým hráčem a pro Manchester City je toto důležitá sezóna. Můžeme se zapsat do historie klubu. Spolu zde můžeme odvést dobrou práci. Nemyslím si, že chce odejít.”

Patrick Vieira, který bude dnes stát proti svému bývalému klubu v Evropské Lize, trvá na tom, že: “Hráči o tom nemluví. Z našeho pohledu je to byl posledních pár dní pořád ten samý Carlos, jako na začátku sezóny.”

Mancini povolal do týmu několik mladých hráčů, protože ví, že ani prohra s Juventusem, kterému jako kluk fandil, už nemůže zabránit City v kvalifikaci do únorové vyřazovací fáze. Manažer “Blues” k tomu řekl: “Je důležité abychom skončili první ve skupině. Nechceme v příštím kole dostat klub, který vypadl z Ligy Mistrů, takže hráči vědí, že je důležité v Turíně uspět.”

Leave a Reply