Carlos Tévez podal žádost o přestup

Carlos Tévez

Carlos Tévez

S politováním musíme našim fanouškům oznámit, že Carlos Tévez předložil vedení klubu psaný přestupový požadavek. Klub může také potvrdit, že byl zamítnut.

Klub je zklamaný touto situací a hlavně konáním Tévezova agenta. Roberto Mancini a všichni v klubu se snaží přistupovat k Tévezovým osobním problémům, včetně toho, že jeho rodina je v Argentině, velmi citlivě, a budou v tom i nadále pokračovat. Tévez také nemohl nastoupit v zápase proti West Hamu (za žluté karty), tudíž požádal manažera o volno a možnost odletět za rodinou do Jižní Ameriky, a bylo mu vyhověno.

Přestupový požadavek je v rozporu s tím jak se Carlos vyjadřuje v médiích i v klubu. Klub v minulých měsících obdržel množství požadavků od jeho agenta na znovuprojednání a vylepšení jeho kontraktu, stejně jako jeho prodloužení o další rok. Nicméně klubová politika, neprojednávat hráčské smlouvy v průběhu zimní přestávky, to neumožnila. Carlosův pětiletý kontrakt je stále 3,5 roku před vypršením a navíc je Tévez nejlépe placeným hráčem v klubu.

Toto je jak nešťastné, tak nevítané vyrušení, a Manchester City se bude nadále soustředit na následující zápasy, v této slibně rozjeté sezóně. Carlos Tévez má i nadále dveře ke hraní za první tým otevřené.

Leave a Reply