Kolo Toure má šanci v sobotu hrát

Kolo Toure

Kolo Toure

Obránce Manchesteru City, Kolo Toure, má šanci nastoupit k zápasu proti West Hamu, jelikož vyšetření jeho lýtka neukázalo žádné poškození.

Rodák z Pobřeží Slonoviny je tuto sezónu ve skvělé formě, a velmi dobře si rozumí se svým spoluhráčem z obrany Vincentem Kompanym, avšak jeho předčasný odchod do kabin v zápase s Boltonem naznačil, že by mohl několik nadcházejících zápasů změškat. Tyto obavy byly ale naštěstí vyvráceny, z čehož má Kolo samozřejmě radost.

“Cítil jsem nějakou bolest v lýtku, proto jsem se radši nechal vystřídat, ale nakonec to nevypadá tak hrozně jak jsem se obával, a doufám, že budu v sobotu proti West Hamu k dispozici. Kdybych pociťoval jakokoliv pochybnost o svém zdravotním stavu, možná bych si ještě pár dní odpočinul, ale teď to opravdu nevypadá vůbec špatně.”

Urostlý obránce se těší na výlet do východního Londýna, protože hrát venku proti West Hamu je prý jeden z jeho nejoblíbenějších zápasů.

“Bude to těžký zápas, ale já si hraní v Upton Parku vždycky užívám” řekl.

“Měl by to být dobrý mač, budeme se snažit prodloužit naší neporazitelnost na osm zápasů. Začínáme podávat stabilní výkony, ale nesmíme si myslet, že když hrajeme s týmem z konce tabulky, bude to o něco snažší. Naopak si myslím, že dosáhnout na vítězství bude těžší, protože jsme momentálně hodně nahoře v tabulce, takže si na nás každý bude dávat pozor, a brát nás jako větší “skalp”. Musíme pokračovat v tom co jsme dělali minulý měsíc a být více soustředění než kdy jindy. Nesmíme myslet na to jak hrajou ostatní týmy, ale soustředit se pouze na náš vlastní výkon. Premier League je dlouhá, a ani tento, ani příští víkend nerozhodne o tom kdo ji vyhraje. Musíme si udržet neporazitelnost co nejdéle, protože se to pak stane součástí vaší mentality. West Ham bereme tak, jako bychom hráli s některým z týmů velké čtyřky.”

Leave a Reply